نمونه های خلاقانه تبلیغات بیلبوردی

۶ مهر ۱۳۹۶ - توسط  

تبلیغات بیلبوردی خلاق : چند بار برای شما پیش آمده که به هنگام پیاده روی یا رانندگی یک تبلیغات بیلبوردی شما را مبهوت خود کند؟ مطمئنا بسیاری از طراحی بیلبورد که در طول روز می بینید هرگز به یاد نخواهید آورد، اما برخی تبلیغات بیلبوردی خلاقانه هستند که ممکن است هرگز از یاد نبرید. در اینجا تعدادی تبلیغات بیلبوردی خلاق و جذاب را می بینید که هر یک از آن ها ممکن است جزو بیلبوردهایی باشد که فراموش نخواهید کرد .

تبلیغات بیلبوردی صنایع شیر آناندو : با توجه به اینکه کودکان در دنیای فانتزی زندگی می کنند، از این رو ایده این بیلبورد چنین شکل گرفت که با خوردن شیر آناندو بچه ها می توانند قدرت فوق العاده زیادی به دست آورده و حتی ساختمان را هم جا به جا کنند .

تبلیغات بیلبوردی خلاق - 1

تبلیغات بیلبوردی تیغ بیک : با استفاده از قدرت تبلیغات محیطی گاهی اوقات حتی نیازی نیست توضیح داده شود محصول چقدر عالی است. یک تیغ قوی که حتی می تواند چمن بزند. این نوع انتقال پیام بسیار جالب توجه است .

تبلیغات بیلبوردی خلاق - 2

تبلیغات بیلبوردی اداره پلیس الم گروو : آهسته تر بهتر است. این بیلبورد شاید یک روش خلاق، شاید هم یک روش علمی برای یاد آوری به افرادی باشد که سریع رانندگی می کنند. یاد آوری هزینه یک حادثه به روش بازی کراش. از این نوع جالب بیلبورد لذت ببرید .

تبلیغات بیلبوردی خلاق - 3

تبلیغات بیلبوردی هات ویلز : یک اجرای عالی تبلیغات محیطی از طرف برند معتبر هات ویلز . همچنان بچرخ ..!

تبلیغات بیلبوردی خلاق - 4

تبلیغات بیلبوردی کولچرون نچرالز : این تبلیغات محیطی استراتژیک در یک تفرجگاه اجرا شده است. یک نمای دست نخورده از دریا و خط افق آن در پشت تابلو وجود دارد. قسمت موهای تصویر زن روی بیلبورد برداشته شده است تا تغییرات ایجاد شده توسط رنگ های موی کولچرون نچرالز از طریق مراحل مختلف روز و شب نشان داده شود .

تبلیغات بیلبوردی خلاق - 5

تبلیغات بیلبوردی میکرز مارک : برنده بهترین تبلیغات بیلبوردی مشروب؛ این بیلبورد واقعا منحصر به فرد است. نظر شما چیست؟

تبلیغات بیلبوردی خلاق - 6

تبلیغات بیلبوردی نوار چسب پنلاین : هیچ تبلیغاتی نمی تواند بهتر از این باشد، یک نوار چسب که می تواند بیلبورد را هم محکم بچسباند .

تبلیغات بیلبوردی خلاق - 7

تبلیغات بیلبوردی کویت پلن : یک تبلیغات محیطی بسیار بزرگ در مورد ترک سیگار! با هر بار رفت و آمد افراد سیگاری به بیرون شهر و یا کازینوها، به آن ها یاد آوری می شود که هر موقع آمادگی داشتند، وب سایت quitplan.com آماده کمک رسانی به آن ها می باشد .

تبلیغات بیلبوردی خلاق - 8

 

 

۹  دیدگاه
۹ دیدگاه
 • دانلود کتاب آیین نامه رانندگی ۸ مهر ۱۳۹۶ at ۱۷:۵۶

  ممنون از آموزش هایی که قرار می دهید

 • تبلیغات بیلبوردی چسب رو خیلی خوشم اومد
  چه خوب هم به چشم میزنه
  محشره

 • ایده های جالبی برای تبلیغات بیلبوردی هستند. ساده هستند و خیلی سریع قابل درک اند از تصاویر و رنگای جذابی هم استفاده شده

 • تبلیغات در گوگل ۲۷ آبان ۱۳۹۶ at ۰۴:۳۳

  ممنون از اطلاعات خوبی که قرار دادید

 • اقا دستتون درد نکنه خسته نباشید عالیییی بود

 • تبلیغات روی بیلبورد فوق العاده است اما خیلی هزینه بره

 • سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 • بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *