شرایط و قوانین

  1. قوانین عمومی
  2. تعریف مشتری
  3. تعریف فروشنده
  4. شرایط فروشنده
  5. حقوق مادی و معنوی طرح ها
  6. سیاست های حریم شخصی
  7. فورس ماژور

مشتری گرامی لطفاً شرایط و قوانین زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات “چاپ یک” به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود مشتریان به وب‏‌سایت چاپ یک، استفاده از پروفایل شخصی، استفاده از طرح‏‌های تشویقی، و استفاده از خدمات ارائه شده توسط چاپ یک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از خدمات چاپ یک است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی قبول کامل کلیه شرایط و قوانین چاپ یک از سوی مشتری است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

1. قوانین عمومی

1.1. تمامی اصول و رویه های سایت چاپ یک منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و بنابراین مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با مشتری است.

۱.۲.  تمامی طرح ها و خدمات سایت چاپ یک، هر کدام به صورت موردی دارای مجوز از مرجع مربوطه بوده و حقوق مادی و معنوی تمام آثار متعلق به سایت چاپ یک می باشد.

۱.۳. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات چاپ یک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی آگاهی و پذیرش تمام تغییرات است.

2. تعریف مشتری

2.1. مشتری یا همکار به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت سفارش درج کرده است، به ثبت سفارش محصولات یا خدمات چاپ یک اقدام نماید.

۲.۲. از آنجا که چاپ یک وب‌سایت ارائه خدمات آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

۲٫۳٫ همکار هر شخصی است که خدمات موجود در سایت چاپ یک را به مشتریان خود ارائه می کند، و واسطه ای بین چاپ یک و مشتریان خود می باشد.

3. حقوق مادی و معنوی

3.1.  کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها متعلق به “چاپ یک” بوده و کپی کردن، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه خدمات خریداری شده از سایت بدون اطلاع چاپ یک، ممنوع و شامل پیگیرد می باشد.

۳٫۲. خرید فایل از چاپ یک هیچگونه حق مالکیتی برای مشتری یا همکار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت استفاده در واحد تجاری مشتری یا همکار می باشد.

۳٫۳. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات چاپ یک، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط چاپ یک جزئی از اموال چاپ یک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار چاپ یک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای چاپ یک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط چاپ یک و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار چاپ یک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

۳٫۴. کاربران و مشتریان مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت چاپ یک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای چاپ یک محفوظ است.

4. سیاست های حریم شخصی

4.1. چاپ یک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۴٫۲. چاپ یک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت چاپ یک، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

۴٫۳. در صورت استفاده از هر یک از خدمات چاپ یک، مشتریان مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده مشتریان است.

۴٫۴. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.chapyek.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

5. شرایط فورس ماژور

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد فورس ماژور، چاپ یک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.