طراحی بروشور

چرا طراحی بروشور ؟

طراحی بروشور به معنای طراحی دفترچه ای است که توضیحات جامع و کاملی در مورد یک موضوع یا فرایند ارائه می کند. این توضیحات معمولاً با مجموعه ای از تصاویر همراهی می شود. طراحی بروشور یکی از معمول ترین شیوه های تبلیغات برای شناساندن محصول و خدمات یک شرکت به مخاطب هدف می باشد. در بروشور به توضیح درباره محصولات به صورت کلی و جزیی پرداخته می شود.

طراحی بروشور باعث معرفی شما به بازارها می شود و نتیجه مستقیم آن در فروش دیده خواهد شد و این به معنی سود بیشتر برای شرکت شما است. همراه بردن بروشور توسط مخاطب (ولو برای مدتی کوتاه) این اجازه را می دهد تا زمان بیشتری نسبت به محصولات و خدمات شما فکر کند.

سوالات متداول در مورد طراحی بروشور

چطور می توانم مطمئن باشم طراحی بروشور که انجام می دهید مورد پسند من خواهد بود؟
پیشنهاد می کنیم ابتدا نمونه کارهای طراحی بروشور موجود در این صفحه را ببینید، چنانچه این نمونه ها برای شما جالب است، اقدام به ثبت سفارش آنلاین کنید.

برای یک بروشور چند اتود اولیه (طرح اولیه) ارائه می کنید؟
برای هر سفارش طراحی بروشور دو اتود زده می شود، که از بین آنها معمولا یکی به سلیقه شما نزدیک تر است. به سمت همان یکی که بیشتر  مورد پسند شما واقع شده پیش می رویم و تا دو مرحله بعد پردازش روی آن ایده انجام می شود و نظرات شما روی طرح ها اعمال می شود.

اگر طرح نهایی بروشور مورد پسند من نبود چه؟
از آنجایی که رضایت مشتری را یکی از مهمترین اصول کارمان قرار داده ایم ، کل سفارشات طراحی را تا جایی که معقول باشد تغییر می دهیم. مطمئن باشید طرحی را که در نهایت تحویل می گیرید مورد پسندتان خواهد بود.

آیا فایل لایه باز بروشور را هم ارسال خواهید کرد؟
برای چاپ طرح نهایی بروشور، فایل لایه بسته در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید در هر ابعاد و هر نوع چاپ از آن استفاده کنید. اما چنانچه درخواست ارسال فایل لایه باز بروشور را نیز دارید برای تان ارسال خواهد شد.

پروسه کار طراحی بروشور چگونه است؟
مشاهده نمونه کارها > ثبت سفارش و پرداخت آنلاین > دریافت اتود های اولیه > اعمال تغییرات تا طرح نهایی > دریافت فایل طرح نهایی


دانلود رایگان
نحوه بازاریابی با بروشور

آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا کتاب نحوه بازاریابی با بروشور برایتان ارسال شود.

بازاریابی با طراحی و چاپ بروشور
ثبت سفارش

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 sales

ثبت سفارش
  • سبد خریدتان خالی است.
مشخصات
تاریخ انتشار: تیر ۲۳, ۱۳۹۶
تعداد اتود اولیه: 2 طرح اولیه
تعداد تغییرات: تا جلب رضایت
نوع فایل: ارائه فایل لایه باز بروشور
اندازه فایل: حداکثر 30 مگابایت
نوع و اندازه: اندازه مورد درخواست
زمان تحویل: 2 روز کاری

چگونه این مطلب را به دیگران برسانید؟

کپی رایت 2023