طراحی گواهینامه

طراحی گواهینامه

گواهینامه یا جواز یا سرتیفیکیت ، برگه ای است که معمولا بعد از گذراندن موفقیت آمیز دوره و یا قبولی در آزمون نهایی، یا بعد از پایان دوره، به شرکت کنندگان اعطا می گردد. گواهینامه می تواند شامل نام ، عکس و مشخصات فردی شرکت کننده، نام دوره، معدل پایانی، مهر و امضای مدرس، آرم موسسه اعطا کننده، تاریخ ، شماره و … باشد.

چرا طراحی گواهینامه ؟

چنانچه دوره آموزشی تخصصی ارائه می کنید، یا سمینار و همایش و … برگزار می کنید ، حتما طراحی گواهینامه اختصصاصی را جدی بگیرید. تجربه ثابت کرده شرکت کنندگان در دوره هایی که در پایان دوره کارت گواهینامه آن دوره را دریافت می کنند، نسبت به آن دوره و حفظ گواهینامه آن دوره ارزش بیشتری قائل هستند و همیشه آن را به یاد خواهند داشت.

سوالات متداول در مورد طراحی گواهینامه

چطور می توانم مطمئن باشم طراحی گواهینامه که ارائه می کنید مورد پسند من خواهد بود؟
پیشنهاد می کنیم ابتدا نمونه کارهای طراحی گواهینامه موجود در این صفحه را ببینید، چنانچه این نمونه ها برای شما جالب است، اقدام به ثبت سفارش آنلاین کنید.

برای طراحی گواهینامه چند اتود اولیه (طرح اولیه) ارائه می کنید؟
برای هر سفارش طراحی گواهینامه دو اتود زده می شود، که از بین آنها معمولا یکی به سلیقه شما نزدیک تر است. به سمت همان یکی که بیشتر  مورد پسند شما واقع شده پیش می رویم و تا دو مرحله بعد پردازش روی آن ایده انجام می شود و نظرات شما روی طرح ها اعمال می شود.

اگر طرح نهایی گواهینامه مورد پسند من نبود چه؟
از آنجایی که رضایت مشتری را یکی از مهمترین اصول کارمان قرار داده ایم ، کل سفارشات طراحی را تا جایی که معقول باشد تغییر می دهیم. مطمئن باشید طرحی را که در نهایت تحویل می گیرید مورد پسندتان خواهد بود.

آیا فایل لایه باز گواهینامه را هم ارسال خواهید کرد؟
برای چاپ طرح نهایی گواهینامه، فایل لایه بسته در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید در هر ابعاد و هر نوع چاپ از آن استفاده کنید، اما چنانچه درخواست ارسال فایل لایه باز گواهینامه را نیز دارید برای تان ارسال خواهد شد.

پروسه کار طراحی گواهینامه چگونه است؟
مشاهده نمونه کارها > ثبت سفارش و پرداخت آنلاین > دریافت اتود های اولیه > اعمال تغییرات تا طرح نهایی > دریافت فایل طرح نهایی


دانلود رایگان
نحوه بازاریابی با گواهینامه

آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا کتاب نحوه بازاریابی با گواهینامه برایتان ارسال شود.

بازاریابی با طراحی و چاپ گواهینامه
140000 تومان – ثبت سفارش

0 sales

140000 تومان – ثبت سفارش
  • سبد خریدتان خالی است.
مشخصات
تاریخ انتشار: خرداد ۲۵, ۱۳۹۶
تعداد اتود اولیه: 2 طرح اولیه
تعداد تغییرات: تا جلب رضایت
نوع فایل: فایل اصلی گواهینامه
اندازه فایل: حداکثر 20 مگابایت
نوع و اندازه: اندازه مورد درخواست
زمان تحویل: 2 روز کاری

چگونه این مطلب را به دیگران برسانید؟

کپی رایت 2023