طراحی فاکتور فروش

چرا طراحی فاکتور فروش؟

فاکتور فروش سندی برای خرید کردن مشتری توسط فروشنده می باشد که در آن محصولات خریداری شده به همراه تعداد و قیمت در آن ثبت می شود. فاکتور می تواند از دید فروشنده فاکتور فروش و از دید خریدار فاکتور خرید باشد. فاکتور فروش یکی از مهمترین ابزارها برای کار اداری و حسابداری سازمان یا کسب و کار شما می باشد. کیفیت طراحی فاکتور فروش نقش بسیاری در ارائه هویت شرکت شما دارد .

ویژگی های طراحی فاکتور فروش

به طور معمول در طراحی فاکتور فروش آرم و نام شرکت یا کسب و کار شما در سمت راست یا وسط و تاریخ و شماره سریال در سمت چپ آن قرار می گیرد. اصولاً فاکتور فروش در چند نسخه مثلاً ۲ یا ۳ و یا حتی ۴ نسخه تنظیم می شود تا پس از تسلیم نسخه اول به خریدار، از سایر نسخه ها نزد خود برای اموری چون نسخه حسابداری، نسخه انبار، نسخه بایگانی، نسخه بازاریاب و غیره استفاده گردد. اغلب فاکتورها شماره زنی می شوند تا بتوان پس از جدا شدن برگه ها از دسته اصلی، نسخه های کپی آن را پیدا کرد .

سایزهای طراحی فاکتور فروش

برای طراحی فاکتور فروش و سایر اوراق اداری عموما از سایزهای متعارف و استاندارد استفاده می گردد ولی با توجه به نوع کاربرد و محتوای فرم ها از سایزهای خاص نیز استفاده می شود. سایز های استاندارد فاکتور فروش عبارتند از :

A4 = 21 x 29.7 cm
B4 = 24 x 34 cm
A5 = 14.5 x 22 cm
B5 = 17 x 24 cm
۱۲x 17 cm

سوالات متداول در مورد طراحی فاکتور فروش

چطور می توانم مطمئن باشم فاکتور فروش که طراحی می کنید مورد پسند من خواهد بود؟
پیشنهاد می کنیم ابتدا طرح های نمونه فاکتور فروش موجود در این صفحه را ببینید، چنانچه این طرح های نمونه فاکتور برای شما جالب است، اقدام به ثبت سفارش آنلاین کنید.

برای یک فاکتور فروش چند اتود اولیه (طرح اولیه) ارائه می کنید؟
برای هر سفارش فاکتور فروش دو اتود زده می شود، که از بین آنها معمولا یکی به سلیقه شما نزدیک تر است. به سمت همان یکی که بیشتر  مورد پسند شما واقع شده پیش می رویم و تا دو مرحله بعد پردازش روی آن ایده انجام می شود و نظرات شما روی طرح ها اعمال می شود.

اگر طرح نهایی فاکتور فروش مورد پسند من نبود چه؟
از آنجایی که رضایت مشتری را یکی از مهمترین اصول کارمان قرار داده ایم ، کل سفارشات طراحی را تا جایی که معقول باشد تغییر می دهیم. مطمئن باشید طرحی را که در نهایت تحویل می گیرید مورد پسندتان خواهد بود.

آیا فایل لایه باز فاکتور فروش را هم ارسال خواهید کرد؟
برای چاپ طرح نهایی فاکتور فروش، فایل لایه بسته در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید در هر ابعاد و هر نوع چاپ از آن استفاده کنید. اما چنانچه درخواست ارسال فایل لایه باز فاکتور فروش را نیز دارید برای تان ارسال خواهد شد.

پروسه کار طراحی فاکتور فروش چگونه است؟
مشاهده نمونه کارها > ثبت سفارش و پرداخت آنلاین > دریافت اتود های اولیه > اعمال تغییرات تا طرح نهایی > دریافت فایل طرح نهایی


دانلود رایگان
نحوه بازاریابی با فاکتور فروش

آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا کتاب نحوه بازاریابی با فاکتور فروش برایتان ارسال شود.

بازاریابی با طراحی و چاپ فاکتور فروش
60000 تومان – ثبت سفارش

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 sales

60000 تومان – ثبت سفارش
  • سبد خریدتان خالی است.
مشخصات
تاریخ انتشار: تیر ۲۷, ۱۳۹۶
تعداد اتود اولیه: 2 طرح اولیه
تعداد تغییرات: تا جلب رضایت
نوع فایل: ارائه فایل اصلی فاکتور
اندازه فایل: حداکثر 20 مگابایت
نوع و اندازه: اندازه مورد درخواست
زمان تحویل: 1 روز کاری

چگونه این مطلب را به دیگران برسانید؟

کپی رایت 2023