طراحی ست اداری

ست اداری چیست؟

به مجموعه ای از ملزومات چاپی هر شرکت یا مجموعه ای که با حفظ طرح و رنگبندی یکسانی انجام میشوند، ست اداری گفته میشود.

چرا طراحی ست اداری ؟

داشتن یک ست اداری زیبا و شکیل باعث میشود مشتریان تان در نگاه اول به نظم و دقت شما در تجارتتان پی ببرند و ناخودآگاه، جلب اعتماد مشتری را به همراه دارد.

طراحی ست اداری شامل چه مواردی می شود؟

طراحی ست اداری شامل این موارد خواهد بود: ۱- طراحی کارت ویزیت / ۲- کارت پرسنلی / ۳- طراحی سربرگ / ۴- طراحی پاکت نامه / ۵- طراحی برگه یادداشت

هر کدام از موارد بالا به طور مجزا در سایت موجود بوده و هر کدام را می توانید به صورت تکی هم سفارش دهید. ولی سفارش طراحی ست اداری به صورت مجموعه شامل ۱۵ درصد تخفیف در جمع کل موارد می باشد.

سوالات متداول در مورد طراحی ست اداری

چطور می توانم مطمئن باشم ست اداری که طراحی می کنید مورد پسند من خواهد بود؟
پیشنهاد می کنیم ابتدا نمونه کارهای طراحی ست اداری موجود در این صفحه را ببینید، چنانچه یک یا چند نمونه از آن ها برای شما جالب است، اقدام به ثبت سفارش آنلاین کنید.

برای یک ست اداری چند اتود اولیه (طرح اولیه) ارائه می کنید؟
برای هر سفارش ست اداری دو اتود زده می شود، که از بین آنها معمولا یکی به سلیقه شما نزدیک تر است. به سمت همان یکی که بیشتر  مورد پسند شما واقع شده پیش می رویم و تا دو مرحله بعد پردازش روی آن ایده انجام می شود و نظرات شما روی طرح ها اعمال می شود.

اگر طرح نهایی ست اداری مورد پسند من نبود چه؟
از آنجایی که رضایت مشتری را یکی از مهمترین اصول کارمان قرار داده ایم ، کل سفارشات طراحی را تا جایی که معقول باشد تغییر می دهیم. مطمئن باشید طرحی را که در نهایت تحویل می گیرید مورد پسندتان خواهد بود.

آیا فایل لایه باز ست اداری را هم ارسال خواهید کرد؟
برای چاپ طرح نهایی ست اداری، فایل لایه بسته در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید در هر ابعاد و هر نوع چاپ از آن استفاده کنید. اما چنانچه درخواست ارسال فایل لایه باز ست اداری را نیز دارید برای تان ارسال خواهد شد..

پروسه کار طراحی ست اداری چگونه است؟
مشاهده نمونه کارها > ثبت سفارش و پرداخت آنلاین > دریافت اتود های اولیه > اعمال تغییرات تا طرح نهایی > دریافت فایل طرح نهایی


توجه :  تفاوت سفارش آنلاین با سفارش حضوری خدمات چاپ یک چیست؟ در سفارش آنلاین همه خدمات فقط در یک سطح ارائه می شود، و نمونه کارهای این سطح را نیز در صفحه سفارش آنلاین هر یک از خدمات می توانید مشاهده کنید. در سفارش حضوری این امکان وجود دارد که درخواست سطوح کیفی مختلفی از ارائه خدمات با هزینه های متفاوتی بکنید.

170000 تومان – ثبت سفارش

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 sales

170000 تومان – ثبت سفارش
  • سبد خریدتان خالی است.
مشخصات
تاریخ انتشار: شهریور ۷, ۱۳۹۵
تعداد اتود اولیه: 2 طرح اولیه
تعداد تغییرات: تا جلب رضایت
نوع فایل: ارائه فایل اصلی ست اداری
اندازه فایل: حداکثر 80 مگابایت
نوع و اندازه: اندازه های استاندارد
زمان تحویل: 3 روز کاری

چگونه این مطلب را به دیگران برسانید؟

کپی رایت 2019