طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی چیست ؟

بسته بندی به معنای تهیه ظرف محافظی است که سلامت کالای مظروف را در فاصله تولید تا مصرف حفظ کند و آن را از ضربات، صدمات، لرزش، فشار و ارتعاش مصون نگه دارد. از سوی دیگر بسته بندی به مثابه یک فرهنگ بومی یا ملی و اقلیمی، سیستمی است که از سویی موجبات ایجاد ارتباط بین تولید کننده و توزیع کننده را فراهم می آورد و از سوی دیگر بین آن دو و مصرف کننده ارتباط منظم و قابل اطمینانی برقرار می کند.

چرا طراحی بسته بندی ؟

در بازار رقابتی امروز طراحی بسته بندی برتر می تواند یک مزیت بزرگ رقابتی محسوب شده و باعث شناخت محصول شرکت از محصول رقبا گردد. جلب توجه مصرف کننده می تواند به فروش بیشتر محصول در مغازه ها منجر گردد، به عبارتی طرح بسته بندی می تواند به عنوان یک فروشنده موفق در تبلیغ کالای داخل خود کارآمد باشد.


سوالات متداول در مورد طراحی بسته بندی

چطور می توانم مطمئن باشم طراحی بسته بندی که ارائه می کنید مورد پسند من خواهد بود؟
پیشنهاد می کنیم ابتدا نمونه کارهای موجود در این صفحه را ببینید، چنانچه این نمونه طرح ها برای شما جالب است، اقدام به ثبت سفارش آنلاین کنید.

برای طراحی بسته بندی چند اتود اولیه (طرح اولیه) ارائه می کنید؟
برای هر سفارش طراحی بسته بندی پس از دریافت نظرات شما به طور دقیق، دو اتود زده می شود، که از بین آن ها یکی به سلیقه شما نزدیک خواهد بود. بر روی همان ایده تا دو مرحله بعد پردازش انجام می شود و نظرات شما روی طرح اعمال می شود.

اگر طرح نهایی بسته بندی مورد پسند من نبود چه؟
از آنجایی که رضایت مشتری را یکی از مهمترین اصول کارمان قرار داده ایم ، کل سفارشات طراحی را تا جایی که معقول باشد تغییر می دهیم. مطمئن باشید طرحی را که در نهایت تحویل می گیرید مورد پسندتان خواهد بود.

آیا فایل لایه باز طرح بسته بندی را هم ارسال خواهید کرد؟
برای چاپ طرح نهایی بسته بندی، فایل لایه بسته در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید در هر ابعاد و هر نوع چاپ از آن استفاده کنید. اما چنانچه درخواست ارسال فایل لایه باز بسته بندی را نیز دارید برای تان ارسال خواهد شد.

پروسه کار طراحی بسته بندی چگونه است؟
مشاهده نمونه کارها > ثبت سفارش و پرداخت آنلاین > دریافت اتود های اولیه > اعمال تغییرات تا طرح نهایی > دریافت فایل طرح نهایی


دانلود رایگان
نحوه بازاریابی با بسته بندی

آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا کتاب نحوه بازاریابی با بسته بندی برایتان ارسال شود.

بازاریابی با طراحی و چاپ بسته بندی
650000 تومان – ثبت سفارش

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 sales

650000 تومان – ثبت سفارش
  • سبد خریدتان خالی است.
مشخصات
تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۶
تعداد اتود اولیه: 2 طرح اولیه
تعداد تغییرات: تا جلب رضایت
نوع فایل: فایل اصلی بسته بندی
اندازه فایل: حداکثر 50 مگابایت
نوع و اندازه: اندازه مورد درخواست
زمان تحویل: 4 روز کاری

چگونه این مطلب را به دیگران برسانید؟

کپی رایت 2023