طراحی پست تلگرام

طراحی پست تلگرام

پست تلگرام ابزاری برای تعامل با مخاطبان کانال یا گروه تلگرامی شماست و به طور مرتب در معرض دید آن ها قرار می گیرد. پست های تلگرام باید به طور مرتب در ساعات یا روزهای خاصی در کانال یا گروه تلگرامی تان قرار گیرد، و یکی از نقاط تماس شما با مشتریان و مخاطبان تان است.

چرا طراحی پست تلگرام ؟

هر پست تلگرام باید به ابزاری برای روابط عمومی شما با مخاطبان تان تبدیل شود و دارای جذابیت همراه با یاد آوری هویت سازمانی تان باشد. با طراحی پوستر تبلیغاتی به عنوان پست تلگرام می توانید به این هدف دست یابید.

قالب پست تلگرام نیز می تواند به نظم و انسجام بهتر پیج تلگرام شما منجر شده و باعث شود در ذهن کاربران ماندگار شوید. یکی دیگر از مزیت های داشتن قالب پست تلگرام این است که چون شماره و اطلاعات تماستان به درستی در همه پست ها وجود دارد، هر کدام از پست های شما را تاثیرگذارتر می کند. بیننده به محض اینکه پست را می بیند، می تواند با شما ارتباط بگیرد.

سوالات متداول در مورد طراحی پست تلگرام

چطور می توانم مطمئن باشم طرح پست تلگرام که ارائه می کنید مورد پسند من خواهد بود؟
پیشنهاد می کنیم ابتدا نمونه کارهای طراحی پست تلگرام موجود در این صفحه را ببینید، چنانچه این نمونه ها برای شما جالب است، اقدام به ثبت سفارش آنلاین کنید.

برای یک پست تلگرام چند اتود اولیه (طرح اولیه) ارائه می کنید؟
برای هر سفارش پست تلگرام دو اتود زده می شود، که از بین آنها معمولا یکی به سلیقه شما نزدیک تر است. به سمت همان یکی که بیشتر  مورد پسند شما واقع شده پیش می رویم و تا دو مرحله بعد پردازش روی آن ایده انجام می شود و نظرات شما روی طرح ها اعمال می شود.

اگر طرح نهایی پست تلگرام مورد پسند من نبود چه؟
از آنجایی که رضایت مشتری را یکی از مهمترین اصول کارمان قرار داده ایم ، کل سفارشات طراحی را تا جایی که معقول باشد تغییر می دهیم. مطمئن باشید طرحی را که در نهایت تحویل می گیرید مورد پسندتان خواهد بود.

آیا فایل لایه باز پست تلگرام را هم ارسال خواهید کرد؟
برای استفاده از طرح نهایی پست تلگرام، فایل لایه بسته در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید در هر ابعاد از آن استفاده کنید. اما چنانچه درخواست ارسال فایل لایه باز پست تلگرام را نیز دارید برای تان ارسال خواهد شد.

پروسه کار طراحی پست تلگرام چگونه است؟
مشاهده نمونه کارها > ثبت سفارش و پرداخت آنلاین > دریافت اتود های اولیه > اعمال تغییرات تا طرح نهایی > دریافت فایل طرح نهایی


دانلود رایگان
نحوه بازاریابی با پست تلگرام

آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا کتاب نحوه بازاریابی با پست تلگرام برایتان ارسال شود.

بازاریابی با طراحی پست تلگرام
ثبت سفارش

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 sales

ثبت سفارش
  • سبد خریدتان خالی است.
مشخصات
تاریخ انتشار: خرداد ۹, ۱۳۹۶
تعداد اتود اولیه: 2 طرح اولیه
تعداد تغییرات: تا جلب رضایت
نوع فایل: فایل اصلی پست
اندازه فایل: حداکثر 10 مگابایت
نوع و اندازه: اندازه مورد درخواست
زمان تحویل: 1 روز کاری

چگونه این مطلب را به دیگران برسانید؟

کپی رایت 2023